ویدیوها

ویدیو-کانادا-مهاجرت

دانشگاه سنت مری (Saint Mary’s University) 

دانشگاه سنت مری (SMU) در هلیفکس نوا اسکوشیا، کانادا واقع شده‌است. اولین نشانه‌های راه‌اندازی دانشگاه سنت مری به سال ۱۸۰۲ باز می‌گردد.

دانشگاه سنت مری به سبب ارائه  رشته‌هایی در زمینه شیمی و تجارت شهرت دارد و جزو ۱۰ دانشگاه برتر مقطع کارشناسی در کانادا رتبه‌بندی شده‌است.

سنت مری یک دانشگاه  پر جنب و جوش و در تعامل با جهان است و حدود ۶۵۰۰ دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند  که ۷۱ درصد دانشجویان آن از نوا اسکوشیا و کانادا و ۲۹ درصد از دانشجویان آن از بیش از ۱۱۵ کشور دیگر دنیا هستند.

مدرسه کسب و کار Sobey دانشگاه سنت مری بزرگترین و معتبر‌ترین مدرسه کسب و کار در آتلانتیک کانادا به حساب می‌آید.

اما برای تحصیل تو  دانشگاه سنت مری باید چه شرایطی داشته باشیم؟

مهم ترین مدرکی که برای تحصیل در این دانشگاه نیاز دارید، مدرک زبان است.

نمره زبان مورد نیاز برای تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، نمره ۸۰ در آزمون تافل یا نمره ۶٫۵ در آزمون آیلتس است.

ددلاین پذیرش دانشگاه سنت مری

با وجود اینکه این دانشگاه ددلاین مشخصی برای پذیرش قرار نداده ولی بهترین زمان اپلای این است که قبل از شروع ترم ثبت نام خودتون رو انجام داده باشید.

برای مثال رشته های مهندسی فقط از ترم سپتامبر آغاز می شوند و شما باید قبل از سپتامبر، درخواست پذیرش خودتون رو ارسال کرده باشید.

اپلیکیشن فی دانشگاه سنت مری برای مقطع کارشناسی ۴۰ دلار و برای مقاطع بالاتر ۱۱۰ دلار است.

اگه قصد تحصیل تو این دانشگاه را دارید و دوست دارید اطلاعات بیشتری در موردش داشته باشید با ما تماس بگیرید. برای این امر کافیست فرم ارزیابی رایگان اطلاعات پذیرش تحصیلی کانادا را تکمیل و ارسال کنید و یا با شماره تلفن ۸۸۶۶۱۵۹۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه کینگز کالج کانادا

دانشگاه کینگز کالج در سال ۱۷۸۸ تأسیس شده است. کینگز کالج یک دانشگاه کوچک و فوق العاده پر جنب و جوش واقع در هلیفکس نوا اسکوشیا است، که در سطح ملی و بین‌المللی برنامه‌هایی در زمینه هنر، علوم، موسیقی و روزنامه نگاری ارائه می‌دهد. این دانشگاه در زمینه‌ی علوم انسانی و روزنامه نگاری بسیار شناخته شده و مشهور است.

در این ویدیو سعی داریم به معرفی دانشگاه کینگز کالج کانادا بپزدازیم. چنانچه قصد تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا را دارید با ما تماس بگیرید. کافیست فرم ارزیابی تحصیلی را تکمیل و ارسال کنید و یا با شماره ۸۸۶۶۱۵۹۴-۰۲۱ تماس اصل فرمایید. مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد. مهاجرت تحصیلی به کانادا را با موسسه حقوقی و بین المللی پارسا تجربه کنید. شما را به دیدن ویدیوی معرفی دانشگاه کینگز کالج دعوت می‌کنیم.

دانشگاه دالهاوزی کانادا

معرفی دانشگاه دالهوزی کانادا

دانشگاه دالهوزی  (Dalhousie)  در شهر هلیفکس  (Halifax) استان نوا اسکوشیا ء کانادا واقع شده است . در دانشگاه دالهاوزی ۴۰۰۰ هزار واحد درسی و ۱۸۰  رشته در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شود.

تحصیل در این دانشگاه :

مقطع کارشناسی :

مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

نمره حداقل ۱۴ در ۵ درس اصلی سال آخر دوره متوسطه

نمره ۶٫۵ در آزمون آیلتس یا ۹۰ در آزمون تافل

اگر نمره زبان پایینتر از نمرات لازم باشد امکان پذیرش مشروط وجود دارد.

مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

مدرک کارشناسی برای مقطع کارشناسی ارشد و مدرک کارشناسی ارشد برای مقطع دکتری

معدل حداقل ۱۵ از ۲۰ در مقطع پیشین

نمره ۷ در آزمون آیلتس یا ۹۲ در آزمون تافل

ددلاین ها

مقطع کارشناسی
ترم پاییز ۱ آوریل

ترم زمستان ۱۵ آگوست

مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

ترم پاییز  ۱ آوریل

ترم زمستان ۳۱ آگوست

ترم تابستان ۳۱ دسامبر

اپلیکشن فی برای این دانشگاه ۱۱۵ دلار  است.

سمینار تخصصی تحصیل در کانادا – ۶ تیر ۱۳۹۸

سمینار تخصصی تحصیل در کانادا با حضور مشاور ارشد دپارتمان کانادا موسسه حقوقی و بین المللی پارسا جناب آقای دکتر کاویانی برگزار شد. در این جلسه جناب کاویانی راه‌های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را شرح دادند و در پایان پاسخگوی سوالات عزیزان شرکت کننده در جلسه بودند.

سمینار راه‌های مهاجرت به کانادا – ۹ خرداد ۱۳۹۸

سمینار تخصصی کار و تحصیل در کانادا، روز پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ با حضور پرشور شما عزیزان و مشاور ارشد دپارتمان کانادای موسسه حقوقی و بین‌المللی پارسا جناب آقای دکتر کاویانی برگزار گردید. در این سمینار جناب دکتر کاویانی به بررسی روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و کار پرداختند. جناب دکتر کاویانی در پایان سمینار پاسخگوی عزیزان شرکت کننده در این سمینار بودند.

به زودی سمینار دیگری در ماه آینده برگزار خواهد شد که زمان و مکان دقیق آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

سمینار تخصصی تحصیل در کانادا در سال ۱۳۹۷

سمینار رایگان تخصصی تحصیل در کانادا در روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ باحضور مشاور ارشد دپارتمان کانادا جناب آقای سعید کاویانی و مدیران موسسه جناب آقای دکتر فرشاد بالاپور و جناب آقای توحید بهرام بیگی برگزار شد. در این سمینار که با استقبال بی‌نظیر همراه بود، جناب کاویانی پذیرش با بورس تحصیلی، پذیرش در دانشگاه‌های انگلیسی و فرانسه زبان کانادا و … را برای حضار شرح دادند. در پایان سمینار جناب کاویانی پاسخگوی سوالات عزیزان شرکت کننده در سمینار بودند.

سمینار راه‌های مهاجرت به کانادا در سال ۱۳۹۷

سمینار راه‌های مهاجرت به کانادا در روز پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ با حضور مشاور ارشد دپارتمان کانادای موسسه جناب آقای سعید کاویانی و سرپرست مشاوران موسسه جناب آقای توحید بهرام بیگی برگزار شد. در این سمینار جناب کاویانی در مورد راه‌های مهاجرت به کانادا و مدارک لازم برای آن توضیحاتی ارائه دادند. شرکت کنندگان در پایان سمینار سوال‌های خود را در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق کار و تحصیل از جناب کاویانی پرسیدند و ایشان به طور کامل پاسخگوی سوالات عزیزان بودند.

معرفی دانشگاه مک‌ گیل

دانشگاه مک گیل در سال ۱۸۲۱ در شهر مونترال از استان کبک تاسیس شده است. این دانشگاه دارای ۲۱ دانشکده و موسسه تکنولوژی است. همچنین این دانشگاه دارای بیش از ۳۰۰ رشته تحصیلی از جمله پزشکی و حقوق می‌باشد. یکی از راه‌‌های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور است. موسسه پارسا با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ پذیرش از دانشگاه‌های مختلف کانادا همواره خدمت‌رسان دانشجویان و فرهیختگان عزیز بوده است. برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می‌توانید فرم مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را تکمیل و ارسال کنید. مشاوران ما پس از ارزیابی رایگان فرم مشخصات شما برای تعیین وقت مشاوره حضوری و یا تلفنی با شما تماس خواهند گرفت. برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا همین الان اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با دانشگاه‌های کانادا به معرفی دانشگاه‌های کانادا مراجعه کنید.